AMSTERDAM - In de topklasse voor vrouwen heeft DSS een knap punt gepakt bij koploper Wartburgia. Het duel op Sportpark Drieburg eindigde in 2-2.


Dat de verschillen in de topklasse klein zijn is al weken duidelijk. na dit weekend voeren drie ploegen, Saestum, Be Quick '28 en Wartbrgia de ranglijst aan met elf punten uit zes wedstrijden.

Ter illustratie: DSS staat op een achtste plaats, maar heeft slechts drie punten meerder dan het trio genoemde clubs.

DSS op voorsprong

De ploeg van trainer Dennis de Jong kwam in Amsterdam uitstekend voor de dag en nam via Jasmijn van der Heijde in de eerste helft een voorsprong.

Na de rust wist Wartburgia het duel binen tien minuten te doen kantelen middels treffers van Danique van der Werff en Katoucha Patra. Toch wist DSS nog een punt uit het vuur te slepen via Luna van Santen die net als Van der Heijde alweer haar negende seizoenstreffer wist te maken: 2-2.

Opnieuw een topper

Voor DSS wacht zaterdag alweer een kraker, want dan gaat men in Zwolle op bezoek bij Be Quick '28.