AMSTERDAM - Ajax heeft ook zijn vierde wedstrijd in de Champions League verloren. In de Johan Cruijff Arena was Galatasaray met 0-3 te sterk, door drie treffers van Osimhen.
De Turken kregen al in de eerste helft twee flinke kansen via Osimhen:één met de voet en één met het hoofd. Beide werden knap gekeerd door Pasveer. Geleidelijk kreeg Ajax meer grip op het duel en ging het in ieder geval voor het eerst in dit CL-seizoen de rust in zonder een achterstand.
Ajax nam het goede gevoel van voor de rust mee naar de tweede helft, maar de opleving werd in de kiem gesmoord door Galatasaray. Sané legde de bal op het hoofd van Osimhen en dit keer was ook Pasveer kansloos. Het zat de thuisploeg vervolgens ook niet echt mee. Tot twee keer toe kwam de bal ongelukkig op een Amsterdamse arm en beide keren schoot Osimhen raak vanaf de penaltystip. De zevende Europese nederlaag op een rij was zodoende onafwendbaar.

11.3 ℃






















