HAARLEM - Donderdag 27 november, vlak voor middernacht, was er een straatroof in de Italiëlaan in Haarlem. Het slachtoffer is bedreigd met een wapen en moest spullen afgeven. Gelukkig raakte niemand gewond. Agenten wisten na kort speurwerk vier verdachten te traceren.

Twee mannen van 22, en twee van 26 jaar, allemaal uit Haarlem, zijn aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. De auto's waar zij inzaten zijn in beslag genomen en het onderzoek loopt.

Getuigen en/of beelden

Om het onderzoek compleet te maken, zoekt de politie nog meer getuigen en beelden uit de omgeving van de Europawijk. Heeft u rond de tijd van de straatroof verdachte situaties gezien? Bent u getuige van de straatroof? Bellen kan via 0800-6070. Belt u liever anoniem? Via 0800-7000 komen uw tips wel, maar uw persoonsgegevens niet bij de politie.

U kunt uw dashcam- of deurbelbeelden zo eenvoudig naar de politie versturen via deze link . Vermeld dan het nummer 2025277114